Ми повинні досягти більше, ніж можемо охопити

Продовжувати досягати цілей і творити, виходячи за межі існуючого. Називайте це завзятістю або цікавістю, але ми б не досягли того, що маємо сьогодні, якби стояли на місці.

Коли зайшла мова про створення нашої команди, ми звернулися не просто до кращих. Ми шукали художників, що уособлюють ті якості, які ми вкладаємо в нашу фарбу – інноваційність, новаторство та яскравість. Всіх їх об’єднує спільна мета: спробувати те, що не робили раніше. Цей підхід до роботи привів до створення нових фотореалістичних стилів, привніс наукову фантастику і фантазію в роботу зі шкірою, а також дозволив по-сучасному змінити перевірені часом методи.

Команда Intenze не працює у вакуумі. Художники спираються на минуле і створюють татуювання, які визначають завтрашній день. Нові стилі та прийоми. Новий погляд на колір і шкіру, та на те, що вони здатні досягти сьогодні, неможливий без посилання на вчорашній день.

Команда Intenze використовує фарбу Intenze для татуювання з кількох причин. Діапазон кольорів дозволяє досліджувати нові можливості. Якість фарби сприяє загоюванню, а кольори зберігають яскравість. Художники знають, що компанія, яка цінує інновації так само, як і вони самі, продовжить забезпечувати їх фантазії інструментами, необхідними для вивчення нових можливостей.

Новатори INTENZE

Володіючи видатними здібностями, новатори Intenze викладаються на всі сто, щоб стати наступним поколінням найбільших новаторів мистецтва татуювання. Ці молоді, але талановиті художники уособлюють новий початок індустрії татуювання.

Intenze шукає таких майстрів. Ми оголосили конкурс на кращого майстра. Переможець увійде в нашу команду.

Першопрохідці INTENZE

Нові методи, нові погляди, нові горизонти. Першопрохідці Intenze працюють на передових рубежах, розширюючи межі і роблячи неможливе з фарбою для татуювання компанії Intenze.

Легенди Intenze

Для того, щоб досягти успіху в майбутньому, треба поважати минуле. Легенди Intenze допомогли нам досягти того, чим ми є сьогодні. Це фундамент, на якому стоїть наша індустрія. Ми пишаємося ними і рівняємося на них в будь-якій справі.

Новий "легендарний" учасник Карі Барба

Карі Барба відрізняє наполеглива праця та відданість мистецтву. Завдяки цьому вона досягла приголомшливих успіхів та показала, що можливо зробити.