SkinToneSelector_HeroBanner2_ua

Ідеальна фарба для кожного тону шкіри

На створення татуювання, від погляду на яку всі скажуть «Вау!», впливають багато чинників. Це задум та бачення художника, дизайн, її розміщення і втілення. Але найголовніше – кольори повинні ідеально відповідати тону шкіри.

Тон і тип шкіри. Іноді цю деталь не беруть до уваги у погоні за обраним дизайном. Але в Intenze ми розглядаємо ці чинники як невід’ємні аспекти татуювання. Ось чому ми не просто робимо правильні кольори для кожного тону шкіри. Наша місія – допомогти художникам та клієнтам визначити, як правильно застосовувати ці кольори і змусити їх «заграти», «ожити» на будь-якій шкірі.

Частенько виникає конфлікт між художником і клієнтом, коли клієнт наполягає на використанні таких відтінків, які не ідеально підходять для задуманого малюнка.

Шкіра унікальна. Нюанси тону і кольори мають неоціненне значення. І справа не тільки у тоні вашої шкіри. Як працювати з голкою чи розтягувати шкіру – теж залежить від різних типів шкіри. Майстерність художника проявляється не тільки, як татуювання виглядає в закінченому вигляді, але і у тому, як швидко татуювання загоюється.

І художнику, і клієнтові потрібна правильна інформація, яка виключає випадковий вибір та «ворожіння по зірках» при створенні татуювання. Тому ми створили селектор тону шкіри. Селектор призначений для досвідчених художників та новачків, і, звичайно, клієнтів. Селектор допоможе швидко та ефективно вибрати правильні кольори для будь-якого тону шкіри.

Селектор тону шкіри

Першим серед інших виробників фарби INTENZE пропонує спосіб правильного пошуку фарби для татуювання в залежності від тону шкіри! Ви зможете визначити найбільш ефективну фарбу для татуювання для кожного тону шкіри, а також отримати додаткову інформацію про можливості татуювання. Зверніть увагу: якщо деякі фарби для татуювання не відображаються під певним тоном шкіри, шанси, що задуманий результат не вийде, дуже високі.