Наука і краса доповнюють один одного

Ми не прагнули створити найсучаснішу фарбу. Нам просто була потрібна фарба, яка добре виявляє себе та допомагає нам стати більш кращими художниками.

Коли Маріо почав робити фарбу на своїй кухні в 1978 році, останнє, про що він тоді думав, – про просування науки. Але ті 3-4 відтінки, з якими він почав працювати, лягли в основу неймовірних досягнень в науці про фарби для татуюваннь.

Татуювання як вид мистецтва має глибоко вкорінені душу й красу. Але для нас це не просто естетика. Там є і наука. Ми думаємо про фарбу з наукової точки зору від створення формул до тестування на вашій шкірі. Для нас прагнення та спроба створити фарбу, яка легко проникає в шкіру і зберігає яскравість в процесі загоєння – це нескінченний квест та виклик самим собі. Та ми зробили це! Ми розробили процес і продукт вище наших очікувань.

По-перше, ми прискіпливі до наших постачальників і пігментів, які ми отримуємо від них. Отримавши пігменти, ми починаємо тестування. Рівні рН, плинність, температура і в’язкість повинні пройти тест, і ми повинні переконатися, що правильно сформулювали рецептуру. Коли це відбувається, кожному пігменту присвоюється свій номер партії.

Потім ми знову набираємо зразки та проводимо тестування. Якщо зразок показує негативний результат, ми навіть не намагаємося його відновити. Він відразу вирушає в сміттєвий бак.

Процес змішування, який триває від двох до чотирьох днів, гарантує: всі партії можна порівняти, кольори бездоганні, всі елементи зійшлися воєдино в нашій «Чистій зоні». Після повторного тестування всі партії упаковуються в коробки та запечатуються. Ми стерилізуємо їх, використовуючи досить складний процес, який гарантує, що фарба чиста і готова для наших клієнтів.

Наука, як ми її бачимо, має фундаментальне значення для мистецтва. Об’єднавши хімію, технологію і пристрасть до татуювання, ми створюємо кращі фарби і чудові інструменти для кращого мистецтва.