Я зробив перше татуювання в 1978 році. Тоді було неможливо знайти дистриб'ютора аксесуарів для тату, купити інструменти, фарби або голки. Мені довелося починати на кухні з блендером і звичайним чорним чорнилом.

Так починалася Intenze. Я ніколи не збирався бути дистриб’ютором. Я не збирався просто випускати якісну фарбу – я хотів працювати з нею. Як художник, я хотів розширити межі творчості, зробити їх більше і ширше. Мені просто потрібні були інструменти, які дозволили б це зробити.

З тих пір ми пройшли довгий шлях. Сьогодні ми виготовляємо понад 250 кольорів фарби. Ми зруйнували найчистіше виробниче підприємство, щоб побудувати ще більш чисте. Але, в остаточному підсумку, ми залишаємося художниками, і наша робота зводиться до однієї простої мети: зробити інструменти та фарби, які дозволять майстрам тату досягти неможливого.

Кожна деталь, кожний клієнт – ми хочемо робити те, що ніколи не робилося раніше. Ми стали першою компанією, що маркує фарбу. Ми першими розробили систему трекінгу фарби, детальну дактилоскопії, яка відстежує, де була проведена і де зберігалася фарба. Ми постійно працюємо над підвищенням якості та безпеки нашої фарби.

Ми розуміємо, що майстри тату і клієнти в кінцевому підсумку отримають від фарби саме те, що ми вкладаємо в її виробництво. Саме тому я сам тестую фарбу на собі. Тому ми стерилізуємо, змішуємо і розливаємо нашу продукцію по пляшках в «Чистій зоні». І вся фарба, яку ми виготовляємо, перевіряється і сертифікується незалежними лабораторіями.

Коли я згадую 1978 рік, я розумію, що багато чого змінилося, але наша суть все така ж. Ми самі не змінилися. Я все ще використовую цю фарбу кожен день, а наша мета сьогодні така ж, що і тоді, – зробити пігмент для татуювання, який однаково добре і якісно працює у будь-якого майстра в будь-яких умовах.

Я хочу зробити таку фарбу, яка була б зрозуміла художникам і не вимагала б довгих роздумів або «ворожіння по зірках» в процесі нанесення татуювання.

Це те, що ми зобов’язані робити для наших клієнтів і для нас самих. Постачання безпечної фарби, яка дає дивовижні результати – це не просто наша відповідальність як компанії; це повинно бути вінцем наших бажань як майстрів тату.

Ми не можемо припинити покращувати нашу фарбу. Ми не зупинимося. При цьому ми сподіваємося, що допомагаємо створити більш високий стандарт в індустрії тату за допомогою надання якісних інструментів, на які може розраховувати наші клієнти і від яких залежать майстри тату. У кінцевому підсумку, ми вважаємо, що наша одержимість в поєднанні з вашою пристрастю може підштовхнути енергію і науку татуювання до дослідження можливостей, які ми ніколи не могли собі уявити.

Щиро Ваш,

Маріо Барт