Розроблено для досягнення хороших результатів

Добра фарба, яка легко вводиться і зберігає яскравість – це тільки початок. Густі фарби, широкий спектр кольорів та зіставні формули переносять фарби на інший рівень. Ця якість перетворює можливості в нові реалії і розкриває художників, щоб вони могли зосередитися на баченні й досягненні нових горизонтів.

Все це дозволяє виключати ворожіння по зірках в процесі нанесення татуювання. Щоб досягти успіху, художникам потрібна фарба, яка ніколи не тьмяніє, і це те, що ми прагнемо створити.

Кожна пляшка INTENZE INK відображає наукові досягнення та саму душу татуювання. І це не просто чудернацька мова маркетингу. Ми завжди були та завжди будемо художниками. Це об’єктив, через який ми бачимо нашу роботу. Як художники, ми вирішили створити продукт, який зробив нас краще. І як художники, ми уважно вивчили історію татуювання та напрямки розвитку.

Ми осмислили шлях від оригінальних саморобних фарб Маріо Барта, створених на його кухні і випробованих на собі, до передових формул, які ми реалізуємо сьогодні в нашій «Чистій зоні», а Маріо все ще перевіряє на собі! Ми розуміємо, що ті принципи, яких дотримувалися художники, що стали першими, застосовані і сьогодні.

Однак, освоєння цієї спадщини є лише половиною історії. Досягнення в галузі науки і техніки означають, що ми можемо розробити фарбу, яка насправді працює краще – в будь-яких умовах і на будь-якій шкірі.

Наука і душа. Це не нова формула. Майстри тату знаходять нові способи просувати своє ремесло. Але сьогодні фарба для татуювання – здебільшого – це трохи більше, ніж просто сировина, яку художники використовують в процесі роботи. Це масовий продукт, який недостатньо аналізують та часто ігнорують. Він часто містить шкідливі метали й іноді розбавляється. Ми змінимо це.

Як ми бачимо, фарба пов’язана з потенціалом. Завжди була та завжди буде. Чим вище якість фарби, тим більш якісні татуювання ми можемо допомогти створити художникам (і самим собі). Звучить надто пишномовно? Абсолютно. Але досягнення неймовірного – це те, заради чого ми кожен день приходимо на роботу. Все інше – лише білий шум.

Художники повинні знати, які інгредієнти містить фарба. Те ж саме стосується клієнтів. Обидві сторони заслуговують того, щоб працювати з продуктом для створення кращих татуювань в найбезпечніших варіаціях.

Ось чому ми вкладаємо роки досліджень, ретельного тестування і новітніх технологій в кожну пляшку фарби Intenze. Результат – більш якісна та більш безпечна фарба, і татуювання, якими можуть пишатися і клієнт, і майстер.

Наука про колір

Чудова фарба не з’являється сама собою. Познайомтеся з процесом виготовлення високоякісної фарби – від лабораторії до вашої шкіри.

Суха стійка струменева фарба

Фарба, яка працює краще, повинна зберігатися довше. Наша нова формула сухої стійкої фарби дозволяє вам працювати, не турбуючись, що фарба висохне. Це кращий спосіб дозволити вашій уяві захопити вас, не дозволяючи фарбі уповільнити вас та весь процес в цілому.

Набагато більше, ніж просто пляшка

Наші нові запатентовані пляшки з індикацією розтину прості у використанні, більш безпечні і знижують витікання фарби.

Вибір тону шкіри

Ваша шкіра. Правильні кольори. Зіставте їх – і станеться диво. Ми допоможемо вам підібрати кольори, які доповнюють тон вашої шкіри.

Спробуй зараз

З числа найкращих пігментів

Ми вважаємо те, що робимо, комбінацією мистецтва і науки. Визначення та створення найкращих пігментів вимагає всього цього. Це означає, що ми проводимо в лабораторії стільки ж часу, скільки і в студії – досліджуємо, тестуємо та покращуємо пігменти, щоб вони відповідали нашим стандартам і перевищували ваші очікування.

Підвищуючи стандарт

Безпечна фарба хороша для вас, для індустрії тату і для ваших клієнтів. Кожну вироблену нами пляшку тестують і сертифікують сторонні незалежні лабораторії відповідно до високих стандартів якості в даній сфері, а виробництво знаходиться в «Чистій зоні».

Точний разлив

Всі наші пляшки виготовлені з чутливого матеріалу, що дозволяє вивірений точний розлив.

Все рослинне. Все гуманно

На відміну від більшості виробників ми робимо фарбу з рослинними компонентами. Вона призначена для людей, і тому ми тестуємо її тільки на людях. Це гуманний підхід, і це найправильніший підхід.

Тестування на алергію

Іноді татуювання може викликати алергічну реакцію. Фарба INTENZE використовує формулу, яка виключає відомі небезпечні інгредієнти, що зазвичай зустрічаються в інших фарбах. Але оскільки ми не можемо протестувати шкіру кожної людини (тільки нашу власну), завжди виникатиме ризик. Ми рекомендуємо перед нанесенням тату – принаймні за місяць – зробити клієнту стандартний тест за допомогою трансдермального пластиру. Якщо шкіра клієнта реагує негативно (реакція, як правило, настає миттєво, але в деяких випадках може проявитися і на протязі тижня), цей час покаже все, що потрібно знати. Ви можете знайти більш загальну інформацію про подібні тестb і їх проведенні в Інтернеті.

Не погоджуйтеся на заміну

В останні кілька років все більш широко використовується підроблена фарба. Її дешево виробляти і дешево купувати. Підроблена фарба може викликати цілий ряд проблем зі шкірою – шрами, пухирі та хімічні опіки – і це ще не все.