Хороша фарба, яка легко лягає і довго зберігає яскравість, – це основа якості. Густа фарба, широкий спектр кольорів і єдина рецептура піднімають наш продукт на наступний рівень якості. Це перетворює можливості в реалії та розкриває потенціал митців, дозволяючи їм зосередитися на освоєнні нових горизонтів.

INTENZE багато працює над тим, щоб запропонувати вам передові продукти та послуги, на які можна покластися. Ми робимо це щодня, не афішуючи свою діяльність, а вважаючи це своїм обов’язком. Пройдіть за посиланням, щоб у повній мірі оцінити нашу відданість справі і наш професіоналізм, які ми вкладаємо в кожну відправлену вам пляшку фарби.

Наука про кольори

Чудова фарба не з’являється просто так. Подивіться, що необхідно зробити на шляху від лабораторії до вашої шкіри, щоб отримати фарбу найвищої якості.

Суха стійка струменева фарба

Чудова фарба не з’являється просто так. Подивіться, що необхідно зробити на шляху від лабораторії до вашої шкіри, щоб отримати фарбу найвищої якості.

Більше, ніж просто пляшка

Захищені від проникнення та прості у використанні, наші нові патентовані пляшки є більш безпечними, легкими в користуванні і дозволяють зменшити розлив фарби.

Селектор тону шкіри

Ваша шкіра. Правильні кольори. Зіставте їх – і станеться диво. Ми допоможемо вам поєднати тон вашої шкіри з тими кольорами, які підкреслять його.

Підвищуючи стандарти якості

Більш безпечна фарба корисна для вас, для індустрії тату і для ваших клієнтів. Кожна наша пляшка фарби проходить тестування і сертифікацію в незалежних лабораторіях відповідно до вищих стандартів нашої індустрії, і виготовляється в нашій “Чистій зоні”.

Акуратний розлив

Всі наші пляшки зроблені з чутливих матеріалів, що робить розлив фарби більш акуратним.

Все рослинне. Все гуманне

На відміну від більшості виробників, ми виготовляємо фарбу тільки з рослинних компонентів. Так як фарба призначена для людей, вона тестується тільки на людях. Це гуманний підхід, і він найбільш правильний.

Тестування на алергію

У фарбі фірми INTENZE використовується формула, що усуває відомі шкідливі речовини, які зустрічаються в інших фарбах. Однак через те, що ми не маємо можливості протестувати кожну шкіру (тільки свою), ризик завжди присутній.