Не просто пляшка

У кожному співробітнику Intenze сидить маленький перфекціоніст. Як художники, ми ніколи не задоволені своєю роботою.

Як виробники, ми так само ставимося до своєї роботи. Винаходьте, удосконалюйте, полощіть та повторюйте. Цей процес не тільки утримує нас на плаву, а й допомагає нам переосмислити нові можливості і подолати розрив між тим, ким зараз є художники, та тим, ким вони хочуть бути. Це вимагає ретельного, продуманого вивчення всього, що ми робимо і виготовляємо.

Протягом багатьох років пляшки для фарби залишалися відносно незмінними, але ми помітили, що є багато можливостей для покращення. Зробивши чудову, більш ефективну пляшку, ми могли б поліпшити безпеку, довговічність і якість фарби, яку використовують наші клієнти. Та, у свою чергу, ми могли б дати художникам кращий інструмент для створення такого мистецтва, яке вони завжди собі уявляли.

Ми почали з заміни ПВХ-матеріалу на ПЕТ, щоб зменшити потенційні забруднення. Потім ми звернули увагу на ковпачок пляшки. Ми запатентували подвійну герметичну кришку, яка більше не потребує індукційного ущільнення для зменшення вуглецевого сліду, і створили пляшку, якою легше користуватися – із замикаючим механізмом, який замикається і залишається закритим. Це дозволяє надовго зберегти чистоту фарби.

Крім того, кожна пляшка фарби Intenze дозволяє більш точний розлив, скорочуючи втрати і даючи художникам більше контролю над своєю роботою.

Більш безпечна, чистіша фарба, яка довше зберігається і може використовуватися в будь-яких умовах, у найбільш передовій пляшці, яку ми змогли створити. Наш внутрішній перфекціоніст посміхається – принаймні, поки що.