Безпека фарби та інгредієнти. Наша місія - зробити світ татуювання безпечним і дружнім

Безпека - наша мета №1

INTENZE – перший в світі виробник фарби для татуювання, який стерилізує фарбу. Ми змінили гігієнічні нормативи в галузі і підняли їх на нові висоти. Світові стандарти косметичної промисловості стали нашим керівництвом до дії. INTENZE була зареєстрована і отримала ліцензію на виробництво косметики в США за рішенням Ради з охорони здоров’я Нью-Джерсі. Ми також отримали сертифікат на роботу в Європі завдяки відповідності всім стандартам якості ЄС.

Ми продовжуємо працювати над поліпшенням якості і готові співпрацювати з колегами в галузі, щоб разом досягти підвищення стандартів та якості.

Все почалося з того, що в якийсь момент, втомившись від багаторічних досліджень та експериментів, Маріо Барт, засновник INTENZE, зрозумів, що в галузі немає ніяких правил або інструкцій з виробництва продуктів. Він вирішив перевіряти фарбу на собі і вивів набір правил для перевірки фарби на людській шкірі.

INTENZE стала першопроходцем і встановила нинішні стандарти безпеки для всієї індустрії татуювання.

Як INTENZE піклується про вас?

INTENZE співпрацює з незалежною лабораторією кваліфікованих біохіміків. Лабораторія відповідає за тестування і стерилізацію фарби для татуювання компанії INTENZE. А ми постійно оновлюємо наше обладнання і технології, щоб дотримуватися гігієни і слідувати інноваціям в галузі. INTENZE стерилізує кожну пляшку фарби, перш ніж відправити її в магазин. Ми постійно шукаємо кращі та ефективніші способи підвищення стандартів роботи, коли мова йде про нашу фарбу для татуювань.

INTENZE став першим виробником фарби для татуювання, який розкрив інгредієнти кожної виробленої фарби для широкої публіки. Ця інформація дозволяє клієнтам і майстрам тату точно знати, з чого зроблена фарба INTENZE. Щоб переглянути цю інформацію в Інтернеті, ви можете відвідати нашу сторінку з даними про безпеку матеріалів чи сторінку сертифікатів CTL, а також прочитати докладні звіти про інгредієнти та інші важливі факти, що стосуються здоров’я і безпеки.

Фарби INTENZE є стовідсотковим рослинним продуктом. Деякі види фарби для татуювання конкуруючих фірм, швидше за все, містять продукти тваринного походження і можуть навіть тестуватися на тваринах під час виробництва! Як відомо, звичайна чорна фарба для татуювання фактично зроблена з подрібненої кісткової тканини тварин. Навіть деякі види гліцеринів у розчинах, які змішують з фарбою для татуювання, містять тваринні жири. Але фарба INTENZE не містить компонентів тваринного походження і ніколи не тестується на тваринах. Ми ніколи не тестуємо на інших людях – ми тестуємо тільки на собі.

Бережіть свою шкіру

Це ваше тіло і ваша шкіра. Фарба, яку ви вносите до вашої шкіри, залишиться з вами назавжди і стане частиною вас. Ось чому безпеку і здоров’я татуювання, яку ви наносите, ПОВИННІ бути важливі для вас. Саме тому INTENZE вважає своєю метою №1 гарантувати: якість і безпеку нашої фарби відповідно до глобальних стандартів охорони здоров’я.

Поділіться своїми питаннями про безпеку, здоров’я та порадами з підтримки і нанесення татуювань за адресою sales@intenzeproducts.com. Ми зобов’язані охороняти вашу безпеку і здоров’я. Наша місія – зробити світ татуювання дружнім і гостинним для всіх.