Татуювання - це мистецтво

Умови можуть бути різними, але техніка, сприйняття і натхнення завжди залишаються однаковими. Треба пам’ятати: все, що ми робимо, вносить вклад в історію мистецтва і культури в цілому, а, отже, допомагає нам стати краще.

Академія була створена для обміну знаннями та досвідом між художниками тату і звичайними художниками. Сьогодні це здається логічним і простим, але протягом довгого часу така ідея викликала невдоволення представників старої індустрії татуювання. Їх філософія не припускала навчання один одного, обмін методами і секретами з новачками.

 

Ми ж вважаємо своїм обов’язком відгукуватися на запити часу і мистецтва та постійно вчитися. Ми вчимося самі – разом з нашою швидко розвиваючоюся галуззю. Академія швидко завоювала авторитет, за останні три роки привернула багато учасників і продовжує розширюватися за рахунок спеціальних освітніх заходів у Флоренції та в усьому світі.

Наша місія – надати всім художникам необхідні і найкращі інструменти. Освіта – один з цих інструментів. Наші кращі художники-майстри тату вчаться у майстрів на батьківщині образотворчого мистецтва. Це дозволяє їм не тільки підвищити свою майстерність, а й просувати нашу філософію: творчість має місце тоді, коли ми збираємося разом, підтримуємо один одного і ділимося знаннями.

Ця ідея звучить просто, але в індустрії, практично замкнутої в своєму колі, подолання прірви між художниками і обміном досвідом неминуче приведуть до гарних результатів.

Академія творчості Intenze прагне використовувати мистецтво – незалежно від умов – для розширення меж творчості і зміцнення потенціалу художників. Це основоположний принцип компанії, заснованої Маріо Бартом.

За багато років ми зрозуміли, що чим більше ми взаємодіємо між собою, чим більше мистецтва ми привносимо в нашу творчість, тим більше ми можемо вдихнути в наше ремесло, тим краще ми стаємо і тим більше нових можливостей ми створюємо. Це проста формула, і вона працює.

Поїздка до Флоренції і вивчення навичок малювання класичних постатей не були піар-ходом. Це був виклик. Це було одкровення. Можливість бути разом, наполегливо працювати і ставати краще дали хорошу віддачу. Так, створювалися великі твори мистецтва, але зустрічалися й інновації. Ми обговорювали стан індустрії татуювання, оскаржували методи і формулювали основні принципи.

Ми раді поділитися з вами своїм досвідом і розповісти про дивовижних художників, що побували в невеликій студії у Флоренції, і які залишили свій слід в індустрії тату.

Дивитися семінари Академії творчості

Дивіться семінари Академії творчості INTENZE з найбільшими світовими художниками, такими як Bob Tyrrell, BJ Betts і багато інших.

London Reese і George Mavridis

Зважитеся на експеримент: на тиждень помістіть кількох кращих майстрів тату в студію зі знаменитим художником. Поспостерігайте. Переконайтеся – результат буде багатогранним і перевершить ваші очікування.

В основі всього - татуювання

Флоренція (Італія) є епіцентром мистецтва і культури та ідеальним місцем для залучення найперспективніших художників у світі. Художники тату провели разом тиждень, вчилися у відомих майстрів, ділилися знаннями і експериментували з різними матеріалами.

Kamil Mocet і Moni Marino

Мистецтво – це подорож, а не пункт призначення. Будь то папір, шкіра або полотно – коли натхнення зустрічається з матеріалом, не має межі досконалості. Подивіться, як Каміл та Мони відкрили для себе у Флоренції нові джерела натхнення.

Mike Demasi і Murran Billi

Для двох видатних майстрів татуювання поїздка до Флоренції стала і пізнавальною, і надихаючою. Академія творчості допомогла їм просунутися у творчості вперед.