Не погоджуйтесь на підробку

За останні кілька років спостерігається зростання продажу підробленої фарби. Її дешево виробляти та дешево купувати. Це дуже погано.

Підроблену фарбу виробляють в обхід будь-яких гігієнічних стандартів. Фактично, люди, що виробляють її, взагалі не дотримуються ніяких стандартів. Так кінцеві споживачі отримують щось гірше, ніж просто поганий продукт – вони отримують абсолютно небезпечний продукт.

Підроблена фарба може викликати різні проблеми шкіри – рубцювання, інфекції і хімічні опіки, та це не все. Це каліцтво може бути постійним.

В INTENZE забезпечення безпеки наших клієнтів та їх клієнтів – мета №1. Саме тому ми рекомендуємо ЗАВЖДИ купувати фарбу безпосередньо через IntenzeTattooInk.com або у одного з наших авторизованих постачальників, список яких можна переглянути тут.

Обов’язково зайдіть на цю сторінку ще раз, підпишіться на нашу розсилку або слідуйте за нами в соціальних мережах, щоб бути в курсі останніх змін на ринку підробок, інформації про те, що потрібно шукати та як уберегти себе від недоброякісного продукту. Ми випустимо нові відеоматеріали, щоб демонструвати відмінності між підробленою та справжньою фарбою і тримати вас на 100% інформованими, тому що ваша безпека є нашою головною турботою.