Вірність джерелам

Наука існує, щоб удосконалюватися, свобода – щоб створювати. Саме тому ми створили INTENZE, неухильно дотримуючись принципу вливати в кожну пляшку фарби для тату не тільки науку, а й душу.

У нас немає вчених ступенів. У нас немає винчурного фінансування. Ми художники, яким знадобилася високоякісна та ефективна фарба – і ми вирішили створити свою власну. Це сталося в 2002 році. INTENZE була першою компанією, яка стала маркувати пляшки з фарбою, запропонувала покупцям набір з 54 кольорів і відкрила склад фарб, розповівши про використовувані інгредієнти.

Ми стали вдосконалювати свою продукцію та технологічний процес, так як зрозуміли, що найкращий пігмент – той, який підходить кожному художнику завжди і всюди. Ми невпинно тестували різні інструменти і підходи, щоб досягти такого кольору і щільності, що дозволяють художникам розвивати свою майстерність та створювати роботи, які розширюють горизонти.

Створення безпечної фарби – це складний, тривалий і дорогий процес. Хтось може легковажно ставитися до правил безпеки, ми ж ставимося до них відповідально та розглядаємо їх як засіб і можливість підвищити рівень стандартів в тій сфері, якої ми віддані всією душею.

Цей процес починається і закінчується тестуванням. Перший крок – переконатися в тому, що кожна розробка добре виявляє себе на нашій власній шкірі в різних умовах. Потім ми просимо художників з нашої мережі протестувати ті ж самі пігменти і внести пропозиції. Після цього кожен зразок фарби INTENZE збовтується, стерилізується і розливається по пляшках в т.зв. «Чистій зоні», до подальшого взяття проби і повторного тестування.

Ваші клієнти мають право знати, де ви берете фарбу для татуювання. Ви теж маєте право це знати. Кожна пляшка виробленої нами фарби маркується індивідуальним унікальним кодом. Подібно відбитку пальців, він показує час, місце і ім’я технолога, який робив цю роботу.

Інновації від кожного художника

Натхнення марне, якщо з ним нічого не робити. Художники, що працюють з INTENZE, прокладають нові шляхи, комбінуючи майстерність та технології, і це видно по їхнім роботам. Познайомтесь з нашими художниками тут і дізнайтеся, як виглядають інновації в мистецтві татуювання.

Це все про мистецтво

Все почалося з нуля. Один колір, гараж і художник, який хотів створити небачене раніше мистецтво. Познайомтесь з історією INTENZE, розказаної її засновником Маріо Бартом.

Перевірка на практиці

Є тільки один спосіб переконатися, що фарба легко проникає в шкіру і зберігає яскравість після загоєння. Наш лакмусовий тест для досягнення найвищої якості починається з тестування на собі.

Ніколи не заспокоюватися

Ми створюємо фарбу не для підтримки статус-кво. Прокладання нових шляхів починається з інструментів, які дозволяють художникам досліджувати, творити і виводити свою роботу на нові рівні. Натисніть, щоб дізнатися більше про основні показники фарби INTENZE.

Вибір пігментів - справа, до якої ми ставимося серйозно

Яскраві-яскраві кольори, зіставні формули і знижений вміст металів та токсинів: від того, чи правильно вони поєднуються, залежить багато чого, в тому числі ваше мистецтво.